O nas

Nasz zespół tworzą dwie osoby. Jesteśmy niezależnymi ekspertami kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi reprezentującymi interes klienta. Robimy to, co lubimy, a zaufanie i wdzięczność klientów są dla nas największym źródłem satysfakcji i dają nam energię do stawania się lepszymi. W swojej pracy kierujemy się dobrem klienta i zawsze staramy się jak najskuteczniej prowadzić ich sprawy. Pracujemy by ułatwiać klientom dążenie do celu, spełniając ich marzenia, pomagając uzyskać korzystne kredyty i ubezpiec​​zenia.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie

   Działamy w branży finansowej od 1997 roku, początkowo pracowałyśmy w bankach: PBI SA, Kredyt BANK SA, BZWBK SA, SANTANDER Bank SA, zdobywając tam i szlifując swoją wiedzę w zakresie kredytów, następnie od 2016 roku pracujemy na rzecz klientów już jako niezależni pośrednicy finansowi. Współpracujemy z firmą NOTUS SA przez którą mamy dostęp do ofert wszystkich banków. Posiadamy wpisy do rejestru pośredników kredytowych KNF pod numerami RPK000087 i RPK000074 oraz do rejestru pośredników ubezpieczeniowych KNF pod numerami RAU11344092/P i RAU11217734/P.

Jak działamy

   Oferujemy usługi w zakresie kredytowania osób fizycznych i firm. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych, leasingach, kredytach obrotowych. Wyszukujemy i porównujemy ubezpieczenia mieszkań, samochodów, na życie i inne, wielu towarzystw.

Nasze usługi są bezpłatne dla klienta.

Strona Główna